Tvorba grafiky na mieru

Reprezentujte sa profesionálne vďaka originalite.

Vizuálny dojem je prvým podvedomým kritériom posudzovania zo strany potenciálneho zákazníka.

Spoznajte atmosféru, ktorú v sebe nesie náš dizajn.

Logo typ a logo manuál, ktorý vás bude navždy reprezentovať

Vytvoríme vám logo, ktoré sa prispôsobí kultúre Vašej firmy a bude ju náležite reprezentovať. Konečným výsledkom tvorby je jednoduché, čítatelne a adaptabilné logo, ktoré sa dokonale hodí k stratégií vašej firmy. Súčasťou je taktiež manuál určujúci pravidla pre prácu s logom.
 

 

Corporate design, ktorý zjednotí vizuálny štýl vašej firmy alebo značky

Navrhneme vám jednotný vizuálny štýl pre komunikáciu a prezentáciu vašej spoločnosti alebo značky. Výsledkom je ucelený dokument s propagačnými materiálmi – polepy aut, vizitky, hlavičkové papiere, obálky, letáky, brožúry, katalógy alebo webové stránky.

 

Responzívny webdesign, ktorý sa prispôsobí akejkoľvek obrazovke

Navrhneme vám design webu, ktorý bude čistý, prehľadný a optimalizovaný pre všetky zobrazovacie zaradenia – mobilné telefóny, tablety a stolné počítače. Prídeme s nápadom, pripravíme predlohu, wireframe, prototyp a nakoniec vizuál, ktorý si zamilujete. Získajte webdesign, ktorý si vaše firma zaslúži.
 
 

Fotografie, ktoré budú predávať vaše produkty alebo služby

Skvelá fotka je jedným zo základných predajných faktorov. Skvelá fotka predáva! Na fotíme sídlo vašej firmy, ale aj celý interiér, kancelárie, personál alebo produkty na váš e-shop. Fotky potom budete môcť využiť na webe alebo vašich propagačných materiáloch.

 

Koľko stojí grafický design?

Ceny sú pri tvorbe grafiky u jednotlivých druhov práce veľmi rozdielne. V prípade zájmu nám zašlite vašu predstavu a požiadavky a vytvoríme Vám cenovou kalkuláciu.
Kontaktujte nás – sme tu pre Vás.