Začnite rásť s nami

Naše štúdio je pre Vás pripravené realizovať akékoľvek prianie. 

Ochutnajte s našej kreativity.
Ľudia sú zvyknutí posudzovať podľa vzhľadu. Ak sa chcete niekomu vryť do pamäti, musíte sa odlíšiť od konkurencie a byť ľahko identifikovateľný a jedinečný. Preto by sa všetko malo začínať tvorbou firemnej identity

Ochutnajte kreativitu!

Sme kreatívne štúdio, ktoré hýri svojimi nápadmi už od roku 2015. V našom portfóliu tak nájdete veľa úspešných realizácií snáď všetkých druhov tlačovej i on-line produkcie, ale z poslednej doby tiež komplexné komunikačné kampane pre klientov, ktorí zo štúdiom v nejednom prípade spolupracujú od začiatku jeho existencie..
 

 

Postup pri tvorbe dizajn manuálu

  1. Vypracovanie analýzy značky a vízie, čo by mala vyjadrovať
  2. Vytvorenie dvoch variantov loga
  3. Úprava loga do finálnej podoby a návrh farebnej kombinácie
  4. Príprava dizajn manuálu, kde sú aj príklady použitia loga a ostatných prvkov v tlači, na reklamných predmetoch, vizitky a hlavičkový papier a všetko, čo vaša firma potrebuje
 

Firemný dizajn

Nikdy nedostanete druhú šancu urobiť prvý dojem.

Firemné časopisy

Skvelá vec, ale musí sa vedieť.

Tlačové produkcie

Tlačte a vyrábajte lacnejšie.

Kampane

Účinná kampaň musí byť aj kreatívna.

Grafické štúdio

Naše grafické štúdio je pripravené pre Vás realizovať akékoľvek želanie. Začínajúc návrhom vizitiek, letáčikov, cez bilboardy, bannery, www stránky, e-shopy, plagáty, olepovanie áut, prezentačných stanov či výklady obchodov, potlače odevov až po katalógy produktov a veľa ďalšieho. 

Rovnako ako pri zvyšných službách aj tu pristupujeme ku každému klientovi vždy individuálne. Ako náhle poznáme Vašich zákazníkov a ich potreby, ideme na vec. Tvoríme grafiku, ktorá Vašu cieľovú skupinu zaujme a zanechá v nej ten najlepší dojem hneď na prvý pohľad. Predovšetkým u grafiky platí, že stokrát prečítať si je menej ako jedenkrát vidieť. Tak sa poďme pozrieť na ukážky našej práce.

Dovedieme Vás ďalej…

Vytvoríme Vám jedinečnú grafiku na mieru!
Presvedčili sme Vás? – neváhajte nás kontaktovať.