TVORBA WEB STRÁNOK POMOCOU SYSTÉMU WORDPRESS

Firemná webstránka

Najlepším nástrojom na propagáciu svojej firmy alebo služieb je informačná webstránka. Kvalitne spracovaná webová stránka dokáže rýchlo a efektívne opísať vašu činnosť, skúsenosti a výhody, ktoré ponúkate.

Blog alebo magazín

Radi píšete a chcete sa podeliť o svoje nápady, postrehy alebo zlepšiť pozíciu firemnej webstránky vo vyhľadávačoch vďaka novému obsahu? Webpress je na to ako stvorený. Dokážeme vám vytvoriť profesionálny magazín za rozumnú cenu.

Profesionálny eshop

Ročne sa na Slovensku pomocou internetu predá tovar za takmer za miliardu EUR. Eshop patrí k modernému predajnému nástroju. Neviaže vás na žiadne miesto a predávate 24 hodín denne. Vytvárame profesionálne vyzerajúce a funkčné eshopy podľa predstáv zákazníka.

Responzívny dizajn

Podľa našich skúsenosti, až 80% ľudí prezerá webové stránky cez mobilné zariadenia. Každú webstránku, eshop alebo blog preto precízne upravujeme pre všetky veľkosti obrazoviek. Snažíme sa, aby zákazník pohodlne a v čo najkratšom čase našiel to, čo hľadá.

Tvorba web stránok

WEB, ESHOP, MAGAZÍN

Každá web stránka odzrkadľuje firmu a jej osobitosť. Práve preto si pri tvorbe web stránok dávame záležať na kvalite výsledného produktu a aby bol čo najbližšie predstavám zákazníka.

V našom tíme nájdete web-dizajnérov s niekoľkoročnými skúsenosťami. Každý projekt najskôr konzultujeme so zákazníkom a následne navrhneme optimálne riešenie šité na mieru.

Dbáme na to, aby naši zákazníci dostávali rýchle a nadštandardné služby počas celého vývoja webstránky. Konzultácie prebiehajú v našej kancelárii alebo online prostredníctvom e-mailov.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ

Posuňte vaše podnikanie vpred. Kto dnes nieje online, ako by ani nebol. Buďte k vášmu zákazníkovi bližšie než kedykoľvek predtým a ponúknite informácie alebo produkty 24 hodín denne. Vaša webová stránka dokáže pracovať za vás. Vytvoríme vám e-shop, informačnú webovú stránku alebo magazín/blog podľa vašich predstáv a našich skúseností v online marketingu.

Nezáväzná ponuka